Instagramda Neden Beğeni Ve Yorum Yapamıyorum?

Instagramda Neden Beğeni Ve Yorum Yapamıyorum?

Instagramda Neden Beğeni Ve Yorum Yapamıyorum?

Instagram'da neden beğeni ve yorum yapamıyorum sorusu, çoğu Instagram kullanıcısı tarafından araştırılan konular arasında yer alır. Çünkü zaman zaman pek çok kullanıcının karşılaştığı bir durum olmaktadır. Bu durumların nedeni, çeşitli sebeplerden kaynaklanıyor olabilmektedir. Instagram platformunda beğeni ve yorum yapamamanın en temel nedeni, beğeni ve yorum engeli almış olmaktır. Diğer sebepler ise, uygulama kaynaklı hatalar, internet bağlantısının zayıf olması, mobil cihazdaki saat ve tarih ayarının yanlış olması ya da uygulamanın güncel olmaması durumları olabilmektedir. Bu sorunun nedeni net bir şekilde anlaşılmalı ve sorunun kaynağına ilişkin çözüm yolu gerçekleştirilmektedir.

 

Instagram Beğeni Satın Al, Yüksek Beğeni Sayısıyla Daha Çok Kişiye Ulaşabilirsin | Türkiye'nin Sosyal Haber Sitesi | HaberX Sosyal Network

Instagram Yorum Yapamama Sorunu Nasıl Kaldırılır?

Instagram’da gönderilere yorum yapılmasına engel bir durum olan yorum engeli, bazı çözüm önerileri sayesinde kaldırılabilmektedir. Bu noktada Instagram’da neden beğeni ve yorum yapamıyorum diyen kullanıcılar, yorum yapamama sorununu çözüm yollarını deneyerek çözebilmektedir. Instagram yorum engeli nasıl kaldırılır açıklanacak olursa;

·         Instagram uygulaması kaldırılıp tekrar yüklenmelidir. Ayrıca uygulama güncel değilse, son sürümüne güncellenmesi gerekir.

·         İnternet bağlantısının zayıf olmamasına dikkat edilmelidir.

·         Kullanılan mobil cihazın saat ve tarih ayarları, doğru bir şekilde ayarlanmalıdır.

·         Yaşanan yorum yapamama sorunu anlık olabilmektedir. Bu yüzden telefonu kapatıp açmak da, bu sorunun çözümü olabilmektedir.

·         Başka bir mobil cihazdan kullanıcıların hesaba giriş yapması, sorunun çözülmesine yarayabilir.

·         Çeşitli gönderilere kısa aralıklarla çok fazla yorumun yapılması yorum engeline neden olur. Bu durumda platform tarafından belirtilen sürenin beklenmesi gerekir.

 

İnstagram Beğeni Al

Instagram Beğeni Yapamama Sorunu Nasıl Kaldırılır?

Instagram kullanıcıları bir saat içerisinde belirtilen beğeni sınırını aşması neticesinde, Instagram beğeni yapamama sorunu ile karşı karşıya kalabilirler. Beğeni engelini almış kullanıcıların tek yapması gereken, platform tarafından hesaplarının incelenmesini beklemektir. Belirtilen sürenin ve hesabın incelenmesinin tamamlanmasının ardından, tekrardan gönderileri beğenebilme olanağı sağlanabilir. Instagram'da neden beğeni ve yorum yapamıyorum sorusunun cevabı olarak, beğeni engeli almış olunması verilebilir. Beğeni engelinin kısa sürede kaldırılabilmesi için, platform tarafından belirtilen süre içerisinde herhangi bir gönderinin beğenilmemesi önerilir. Bu şekilde beğeni engelinden kolaylıkla kurtulabilme yolu sağlanabilmektedir.

 

Ucuz Smm Panel - Smm Panel - Sosyal Medya Paneli - Instagram Paneli