Instagramda Hikayenin Gizlendiği Nasıl Anlaşılır?

Instagramda Hikayenin Gizlendiği Nasıl Anlaşılır?

nstagramda Hikayenin Gizlendiği Nasıl Anlaşılır?

İnstagramda hikayenin gizlendiği nasıl anlaşılır sorusu özellikle yakın arkadaşlar arasında merak edilen sorulardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Çünkü İnstagram hikayeleri kişinin anlık olarak nerede ve ne yaptığı hakkında bilgiler vermekte bu da arkadaşlar arasında hikayelerin gizlenmesine neden olur.

Bu çok normal çünkü kişi kendi hayatını İnstagram’da yakın olmadığı kişilere gizleyebiliriz. İnstagram üzerinden hikaye gizleme ayarlamasında yayınlamak istediklerinizi yakın arkadaşlar sekmesi üzerinden farklı kişilerle paylaşabilir, hikayelerinizin sadece bu kişilerle paylaşılmasına neden olabilirsiniz.

İnstagram da kimin hikayelerin gizlediğini öğrenmek açısından da önem taşımaktadır. İnstagram’da hikayenin gizlendiği nasıl anlaşılır sorusu da instagram kullanıcıları için büyük önem taşımaktadır.

Instagram Hikaye Gizleme Nasıl Yapılır? - Teloji

 

Instagram hikaye gizleme nasıl anlaşılır?

İnstagram üzerinden takip ettiklerinizin sizden hikayelerinin nasıl gizlediğini anlamak için yapmanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir;

1.     Burada yer alan hikaye üzerinden görüntülenmesi istenen video veya fotoğraf paylaşımı da yapabilirsiniz. Bu durumda paylaşım yapma işleminden sonra ekranın sağ alt köşesinde  bulunan ‘’daha fazla’’ seçeneğine gelin. Bu seçenek üstünde istediğiniz bölüm yer almaktadır.

2.     Bir diğer adımda ise daha fazla alanına tıkladıktan sonra da bazı seçenekler ekranınza gelecek. Bu seçenekler üzerinden hikaye ayarları sekmesi bizi ilgilendiren kısım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sekmede İnstagram hikayenizle ilgili yapabileceğiniz tüm ayarlamalar yer almaktadır.

3.     Burada yer alan seçenekler de en üstünde bulunan ‘’hikayeyi gizle ‘’ sekmesine geliniz. Bu sekme üzerinden hikayeyi de kimlerden gizleyebileceğinizi belirlemekteyiz.

4.     Hikaye gizlemek istediğiniz kişiler de burada kullanıcı adlarına göre tek tek seçiniz. Ardından kaydetme işlemini tamamlayın. Bu işlemden sonra da kişiler için aynı zamanda artık paylaştığınız hikayeleri görmezler. Burada bu kişilerin de görmesini istediğinizde tekrardan aynı adımları uygulayabilirsiniz.

 

Instagram'da Hikaye Gizleme Kişi Seçerek Nasıl Yapılır?

İnstagram Hikayelerin Gizlendiğini Nasıl Anlarsınız

İnstagram’da hikayelerin gizlendiğini anlamak için eskiden dosyalar bölümünden gizlenenen hikayeleri görebilmekteydik ama artık İnstagram da Whatsapp gibi bu açığı kapattı yani bu İnstagram’da yapılan işlemlere bağlı olarak gizlenen hikayeleri de görebilmekteyiz.

Siz de Instagramda hikayenin gizlendiği nasıl anlaşılır? Sorusunu merak ediyorsanız işlemin zor olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Ucuz Smm Panel - Smm Panel - Sosyal Medya Paneli - Instagram Paneli