İnstagram Telefon Numarası Nasıl Eklenir?

İnstagram Telefon Numarası Nasıl Eklenir?

İnstagram Telefon Numarası Nasıl Eklenir?

İnstagram Telefon Numarası Nasıl Eklenir?

İnstagram telefon numarası nasıl eklenir bilmeyen sosyal medya kullanıcıları için bilgi vereceğiz. Böylelikle instagram hesabınızdaki güvenliği daha da arttırmak adına hesabınıza numara eklemesi yapabilirsiniz. İnstagram hesabınıza erişim yapamadığınız durumlar olduğu vakit cep telefon numaranızı girerek hesaba erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal mecralardan biri olan instagramda son dönemde vakit geçirenlerin sayısı bir hayli artmıştır. İnstagramı daha güvenli ve sorunsuz şekilde kullanmak isteyenler profil bilgilerini de doldurmayı amaçlar. Hal böyle olunca da illk sorgulamaya başvurdukları konulardan biri ise instagrama telefon numarası eklemedir.

İnstagram Hesabına Telefon Numarasını Ekleme

İnstagram hesabınıza telefon numarasını çok kolay bir şekilde ekleyebilmeniz mümkündür. Burada izlemeniz gerekecek bazı adımların olacağını bilmelisiniz. Bu adımları izledikten sonra instagrama telefon numarası ekleme konusunda sıkıntı yaşamamış olacak ve istediğinizi gerçekleştireceksiniz. Sırasıyla yapmanızı isteyeceğimiz aşamalar ise şu şekildedir:

·         İnstagram profilinizde yer alan üç noktaya dokunmalısınız

·         Profil seçeneğine giriş yapın

·         Profil düzenleye tıklayın

·         Telefon simgesine tıklamalısınız

·         Açılacak olan sayfada ise telefon numaranızı girebilirsiniz

·         Telefon doğrulama işlemi için bir kod gelecektir

·         Kaydettikten sonra hesabınızda artık telefon numaranız yer almış olacak

İnstagram telefon numarası nasıl eklenir öğrenmek isteyenler için başvuracakları çözüm yollardan biri de bu yola başvurmaktır. Özellikle sosyal medya ortamında hesap çalınma durumları çok sık yaşanabiliyor. Olası bir hesap çalınma hareketi olduğunda hesap doğrulama yapabilmek adına kimlik doğrulama yapmanız istenecektir.

 

Instagram Müşteri Hizmetleri

 

İnstagrama Telefon Numarası Eklemek Zorunlu Mudur?

İnstagrama kayıt olacağınız sırada mail ya da telefon bilgisini girmek zorundasınız. Burada kullanıcılar iki seçenekten birini seçerek hesap açma işlemlerini yapmaya başlayabilir. Seçeneklerinizden biri telefon numarasıyla açma olursa o zaman eklemek zorunda kalacaksınız. İnstagrama telefon ekleme zorunluluğu olmadan dolayı kendi tercihinize kalmış bir durumdur. Fakat mail ya da telefon numarasının profilde yer alması girişlerinizi daha güvenli bir şekilde yapabilmeniz adına önemli olacaktır.

 

İnstagram ayarlar bölümünden çok kolay bir şekilde telefon ekleme işlemlerini gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz. İnstagram telefon numarası nasıl eklenir konusunda sizlere bilgiler sunduk. Bu bilgiler ışığında instagram hesabınıza kolayca telefon ekleme yapabileceksiniz. 

Ucuz Smm Panel - Smm Panel - Sosyal Medya Paneli - Instagram Paneli